Skip to main content

Bestellhotline +49 8532 9271212 (Mo. - Fr. 9.00 -18.00 Uhr)

E.W. Kenyon: Stotožnenie

E.W. Kenyon: Stotožnenie

Kniha - 78 stránok / Identification, (slovenský)

6,54 €


Beschreibung:

Čo znamená „Stotožnenie“?

Učenie o stotožnení je zákonnou stránkou vykúpenia. Odhaľuje nám to, čo Boh pre nás urobil v Kristu od chvíle, keď išiel na kríž až po chvíľu, keď sa posadil po Otcovej pravici. Našu úplnú jednotu s Ježišom Kristom v Jeho zastupiteľskej obeti.

Kristus sa s nami zjednotil v hriechu, aby sme my mohli byť s Ním zjednotení v spravodlivosti. On bol taký, akí sme boli my, aby sme sa my mohli stať takými, aký je On teraz. Existuje dvojnásobná jednota. Jeho jednota s našim hriechom a našou ľudskosťou na kríži a naša jednota s ním v Jeho sláve na tróne. V realite stotožnenia máme ten najpožehnanejší účinok vykúpenia.

Keď tieto pravdy v nás zvíťazia, stanú sa z nás duchovní „majstri”. Oni nám odhalia to, čím vlastne v Kristovi sme a akých nás Otec vidí v Synovi. Odhalením tejto skutočnosti sa pre nás skončí čas našich slabostí a zlyhaní. Nebudeme viac bojovať o vieru, pretože všetko v Kristu nám patrí. Nebudeme sa modliť za moc, lebo On je v nás. Nebude už viac hrozné otroctvo vedomia hriešnosti, lebo my sme Božou spravodlivosťou v Kristu.


Kundenrezensionen

Es gibt noch keine Rezensionen für dieses Produkt.